+370 37 408894

info(at)valmetrus.lt

Mūsų įmonė VALMETRUS specializuojasi pramoninės automatikos ir elektronikos komponentų prekybos ir inžinerinių sprendimų srityje. Savo veiklą pradėjome 2003 m., tačiau mūsų kolektyve dirbantys inžinieriai yra sukaupę 10 ir daugiau metų darbo patirtį.

VALMETRUS veiklos tikslas – būti geriausiais savo srities specialistais, pasiūlyti užsakovams tik kokybišką įrangą ir optimalius sprendimus, sprendžiant gamybos automatizavimo ir įrangos komplektavimo uždavinius. Dalyvaujame visuose šio proceso etapuose – nuo įrangos parinkimo ir patiekimo iki jos galutinio perdavimo eksploatacijai.

Tiekiamai įrangai suteikiame iki 3 metų garantiją bei pogarantinį aptarnavimą. Nuolatinis tobulėjimas ir veiklos plėtimas užtikrina mūsų nuolatinį bendradarbiavimą su užsakovais chemijos, naftos, energetikos, vandens tiekimo, elektronikos ir kitose pramonės šakose.

ELEKTRONIKOS KOMPONENTAI

ELEKTRONIKOS JUNGTYS IR KORPUSAI

- Moduliniai gnybtai

- Kištukinės jungtys

- Korpusai elektronikos komponentams

ŽYMĖJIMO SISTEMOS

- Spausdintuvai

- Lipdukai elektronikos komponentams

- Žymekliai laidams ir kabeliams

- Lipdukai spausdintinėms plokštėms

- Įspėjamųjų ženklų lipdukai

- Lipdukai ryšių tinklo kabeliams

- Lipdukai laboratorijoms

PRAMONINĖ AUTOMATIKA

SRAUTAS

Rotametrai, Elektromagnetiniai debitomačiai, Ultragarsiniai debitomačiai, Masės (koriolio) debitomačiai, Sūkuriniai debitomačiai, Srauto relės, Birių medžiagų srauto matuokliai

LYGIS

Radariniai lygmačiai, Mikrobanginiai (TDR) lygmačiai, Ultragarsiniai lygmačiai, Lygio kolonėlės, plūduriniai ir potenciometriniai lygmačiai, Plūdinės lygio relės, Vibracinės lygio relės, Lygio stiklai.

SLĖGIS

Manometrai, Slėgio keitikliai, Slėgio relės, I/P keitikliai, Skiriamosios diafragmos, Ventiliai, Termoizoliacinės spintos.

TEMPERATŪRA

Rodantys termometrai, Temperatūros jutikliai, Temperatūros relės, Temperatūros keitikliai, Apsauginės gilzės.

JUTIKLIAI / INDIKATORIAI / REGULIATORIAI

Jutikliai, Skaitmeniniai indikatoriai, PID reguliatoriai, Registratoriai, Dozatoriai, Srauto kompiuteriai.

ANALIZĖ

OPTISENS analizatoriai, SMARTSENS analizatoriai, OPTIQUAD analizatorius, Oro drėgmės matuokliai, Kietų medžiagų drėgmės matuokliai.

ELEKTROS KOMPONENTAI

Moduliniai gnybtai ir jų priedai, Žymėjimo sistemos, Relės, Maitinimo šaltiniai, Signalų keitikliai, Sąsajų įtaisai ir tinklo įranga, Pramoninės jungtys, Apsaugos nuo viršįtampių.

SPROGI APLINKA

EEx ia grandinių įranga, Ex ia barjerai, Kabelių sandarinimo ir montažo priedai, Kištukinės jungtys su kištukais, Sujungimo dėžutės, Valdymo įranga, Šviestuvai, Švyturėliai ir sirenos.

KALIBRAVIMAS

Temperatūros kalibratoriai, Slėgio kalibratoriai.

SAUGOS PRIEMONĖS

ABSORBENTAI

- Naftos produktų absorbentai

- Universalūs absorbentai

- Absorbentų rinkiniai

- Papildomi priedai

SAUGOS UŽRAKTAI

- Mechaninės rizikos užraktai

- Mechaninės rizikos užraktai

- Elektros rizikos užraktai

- Užraktų rinkiniai ir spynos

- Įspėjamieji ženklai

ANTISTATIKOS PRIEMONĖS

ESD PREKĖS - ANTISTATIKA

- Aplinkos ir darbo vietos instaliavimas

- Personalo darbo vietos apsauga

- Medžiagos grindims

- Jonizacija

- Testavimo įranga

- Pakavimo medžiagos

- Sandėliavimo ir priežiūros priemonės

NAUJIENOS

VALMETRUS naujos patalpos

2017 m. gegužės 15 d.

Nuo 2017 m. gegužės 15 d. UAB Valmetrus kolektyvas persikelia į naujas, erdvesnes patalpas. Naujasis mūsų adresas: Švyturio g. 2, 48423 KAUNAS Telefonai, elektroninio pašto adresai ir įmonės kodai lieka nepakitę.

OPTISONIC 3400

OPTISONIC 3400 yra unikalus trijų matavimo spindulių ultragarsinis debitomatis, skirtas homogeninių, elektrai laidžių ir nelaidžių skysčių srautų matavimui. Prietaisas pasižymi dideliu matavimo tikslumu ir ilgalaikiu atsikartojamumu. Naujasis signalų keitiklis leidžia rinktis ivairius skaitmeninių komunikacijų protokolus: HART®7, Foundation Fieldbus, Profibus PA ir Modbus - visi jie atitinka NAMUR NE 107 reikalavimus.

Gazelė 2014 apdovanojimai

2014 Sausio 30d

2015 m. sausio 30 d., parodų centre „Litexpo“ vykusiame „Verslo žinių“ rengiamame finaliniame „Gazelė 2014“ renginyje, kuriame apdovanojamos sparčiausiai augusios šalies įmonės, dalyvavo ir UAB „Valmetrus“. Į šį titulą, kuris jau tapo sugebančių stabiliai didinti pardavimus ir dirbti pelningai bendrovių etalonu, šiemet pretendavo arti 3000 įmonių.

MŪSŲ PARTNERIAI